(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
مدیر آموزش های عمومی موسسه آریانا

مشخصات

موارد دیگر
آرزوکسری
5 پست
زن

دنبال‌کنندگان

(170 کاربر)
 
آرزوکسری
آرزوکسری
از استاد داور پناه و همراه گرامی آقای کاظم زاده برای ابراز نقطه نظراتشان سپاس گزارم . همچنان منتظر نقطه نظرات دوستان هستیم .
آرزوکسری
آرزوکسری
آیا از نظر حرفه ای درسته که یک مدیر پروژه بیشترین وقت خود را صرف ارتباطات و مدیریت آن بکند؟ اگر اینطور باشد آیا وقتی برای رسیدگی به سایر امور پروژه خواهد داشت؟ لطفا دیدگاه های خودتان را بیان کنید.
4 دیدگاه · 1390/05/4 - 10:35 در مدیریت ارتباطات پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
آرزوکسری
آرزوکسری
سرکار خانم کردستانی. همکار محترم. توجه شما برای راه اندازی این گروه ستودنی می باشد. متاسفانه این مطلب ( زنان و مدیریت ) بالاخص در شاخه مدیریت پروژه بسیار مهجور افتاده و به آن کم توجهی شده است . امیدوارم در این گروه بتوانیم به کمک شما و دوستان دیگر در مورد این موضوع اطلاع رسانی جامع و جالبی انجام بدهیم . به امید موفقیت بیشتر زنان کشورمان در کلیه مسائل از جمله مدیریت و مدیریت پروژه
دیدگاه · 1390/04/28 - 16:15 در زنان در مدیریت پروژه · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
آرزوکسری
آرزوکسری
ارتباطات یکی از جذابترین و جالب ترین مباحث در مدیریت می باشد. (البته به نظر من ). انسان موجودیست اجتماعی و در عین حال بسیار پیچیده و روابط بین انسان ها و البته بهبود روابط مساله ای هست که در جنبه های گوناگون زندگی موثر و مهم می باشد. تحقیقات نشان داده است که آنچنان که پیشرفت بشر در تکنولوژی و دانش سیر سعودی و شتابنده داشته در روابط و ارتباطات این گونه نبوده و مشکلات جوامع بشری در برقراری ارتباط (شغلی، خانوادگی، تحصیلی و ...) بسیار بیشتر از آن چیزی که به نظر می رسد می باشد. در این گروه سعی می کنیم به این مشکلات، راه حل هایی برای رفع مشکلات ارتباطی، نقطه نظرات جدید و جالب در این مساله، ارائه مطالب متنوع و البته علمی در این موضوع بپردازیم. سعی می کنیم مطالب جذاب و خواندنی ارائه کنیم تا دوستان هم از مطالب جدید استفاده کنند هم مطالب جذاب و پرکشش باشند .
دیدگاه · 1390/04/28 - 15:34 در مدیریت ارتباطات پروژه · 3 امتیاز + / 0 امتیاز -
آرزوکسری
آرزوکسری
با سلام . دوستان ،چنانچه سوالی در مورد دوره های آموزشی عمومی موسسه داشتید مطرح کنید. ضمنا تقویم آموزشی نیمسال دوم (پاییز و زمستان) به زودی رو سایت قرار می گیرد.
دیدگاه · 1390/04/27 - 08:35 · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد