(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
پژوهشگر و مشاور نظام فني و اجرايي با تمركز بر مناقصات و معاملات بخش عمومي. دانش‌آموخته‌ي 1374 از دانشكده‌ي فني دانشگاه تبريز (دولتي).

مشخصات

موارد دیگر
shahram halaj
halaj.blogfa.com/
83 پست
مرد

دنبال‌کنندگان

(16 کاربر)
 
shahram halaj
Najva1.jpg shahram halaj
«نوروز بمايند كه ايام شماييد» مطلع عزل عميقي است كه اين اين عزل در روزهاي جاري در فضاي مجازي و براي تبريك سال نو بسيار رايج و ساري است. پيام اين مصراع و نيز بقيه‌ي اين عزل عميق و زيبا «بازگشت به خويشتن» است. «بازگشت به خويشتن» ركن توسعه است. البته ركن ديگر رشد و توسعه دقت در مراجعه و دقت در انتقال و نقل مطلب است. علم‌ورزي اصيل متكي به استنادات دقيق است. در صورت علاقه مي‌توانيد اين موضوع را در نشاني زير پي بگيريد.
[لینک]
دیدگاه · 1394/01/2 - 12:39 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
Halaj-DarsGoftaarGhBM-931126.jpg shahram halaj
پيشكش گروه «طراحي و مديريت مناقصات« به متخصصان مناقصات كشور به مناسبت دهمين سالگرد ابلاغ اجرايي قانون برگزاري مناقصات با امضاي حضرت حجت‌الاسلام والمسلمين جناب آقاي سيد محمد خاتمي، رياست محترم جمهوري اسلامي ايران. فايل كامل «درسگفتارهايي درباره‌ي قانون برگزاري مناقصات» (95 صفحه) را مي‌توانيد از همين جا دانلود كنيد.
[لینک] [فایل]
دیدگاه · 1393/12/3 - 21:08 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
AxGhBM831126.jpg shahram halaj
بسمه‌تعالي وزارت امور اقتصادي و دارايي قانون برگزاري مناقصات ... به پيوست جهت اجرا ابلاغ‌مي‌گردد. سيد محمد خاتمي، رييس جمهور 1383/11/26 قانون برگزاري مناقصات وارد دهه دوم خود شد. اين دهه و اين سال و اين روزها با دانش، دقت و درايت ما مبارك خواهد‌شد!!
[لینک] [فایل]
دیدگاه · 1393/11/25 - 20:33 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
1520.jpg shahram halaj
تبيين نظريه‌ي تخيير در اززابي كيفي مناقصه‌گران، همزمان با دهمين سالگرد ابلاغ قانون برگزاري مناقصات. فايل روزنامه حاوي مقاله و نمودارها و شكلهاي مربوطه را دانلود فرماييد. نقدهاي شما بر اين نظريه راهگشا خواهد بود.
[فایل]
دیدگاه · 1393/11/19 - 10:35 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
AX831117.jpg shahram halaj
«حضرت حجت‌الاسلام والمسلمين جناب آقاي سيد محمد خاتمي، رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، طرح برگزاري مناقصات كه يك فوريت آن در جلسه‌ي علني ... » ( از متن نامه‌ي مورخ 1383/11/17 مجلس شوراي اسلامي در ابلاغ قانون برگزاري مناقصات) بله همراهان، امروز قانون برگزاري مناقصات 10 ساله شد. ده سالگي «قانون برگزاري مناقصات»، مبارك باد از شما! مبارك شماييد. يازدهمين سال مي‌آيد، تا از دانش و دقت و درايت شما مبارك شود! مبارك شماييد و دانش و دقتت و درايت شما
shahram halaj
4ominHamandishiMonaaghesaat 1393.jpg shahram halaj
چهارمين همايش متخصصان مناقصات کشور، 4 و 5 اسفند، با حضور رييس مرکز پژوهشهاي مجلس، معاون امور مهندسي وزير نفت، معاون سرمايه گذاري شرکت ملي نفت و ذيحسابان و مستشاران ارشد کشور، گواهينامه از دانشگاه تهران، تلفن: 5-88979251
shahram halaj
shahram halaj
يازدهمين سال حضور «قانون برگزاري مناقصات» از بهمن ماه مي‌آيد، تا به ما مبارك شود؛ مبارك واقعي «دقت، دانش و درايت ما» است. (توضيح بيشتر در لينك زير)
[لینک]
shahram halaj
shahram halaj
چهارمين هم انديشي سراسري متخصصان مناقصات كشور (همزمان با جشن آغاز دهه ي دوم ابلاغ قانون برگزاري مناقصات) 4 و 5 اسفند - در دانشگاه تهران (فايل پيوست را ببينيد)
[فایل]
shahram halaj
shahram halaj
اين هم تصوير جلد كتابي كه يك صفحه آن (تعريف «جزوه») را برايتان گذاشتم:
[فایل]
دیدگاه · 1393/09/30 - 23:10 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
هفته‌ي پيش (هفته‌ي پژوهش) كتابي ديدم كه يك صفحه‌‌ي آن را كه تعريف قشنگ و گويايي از «جزوه» ارايه‌كرده‌است برايتان مي‌گذارم. راستي هر يك از ما - به سهم ظاهراً اندك خود - چقدر عميق و با مراجعه‌ي دقيق به متون دست‌اول و اصيل دانش و فناوري حوزه‌ي فعاليت خود كار مي‌كنيم؟ دانشجويان چقدر كتاب مي‌خوانند و چقدر «جزوه‌» و ... .
[فایل]
دیدگاه · 1393/09/30 - 23:08 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
لایحه بودجه سال 94 تقدیم مجلس شد. فايل پيوست متن ماده واحده لايحه بودجه 1394 است. براي مطالعه و ...
[فایل]
دیدگاه · 1393/09/16 - 14:30 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
يكي از چالشهاي جدّي در مباحثات كارشناسان مناقصه اين است كه: آيا ارزيابي كيفي در تمام مناقصات دومرحله‌اي اجباري است يا نه؟ يكي از مقالات اخير روزنامه‌ي «مناقصه مزايده» نيز عنوانش اين بود كه: «آيا ضرورت و مصلحت انجام ارزيابي كيفي مناقصه‌گران در مناقصات به تشخيص دستگاه مناقصه‌گزار است ؟ لزوم ارزيابي كيفي مناقصه‌گران چگونه مشخص خواهد شد؟» اينها نشان مي‌دهد كه هنوز بدرستي روشن نشده‌است كه: «ارزيابي کيفي مناقصه‌گران» به چه كار مي‌آيد؟ و در چه صورت، «لزوم» دارد؟ به همين دليل، اينك طي چند شماره به مباحثه‌ي انتقادي در مورد فايده و لزوم ارزيابي كيفي مي‌پردازم. گفتني است كه بخشهاي زيادي از مطالب مطروحه در اين سلسله مباحث، به صورت ويرايشهاي مقدم در نشريات و سمينارهاي ديگري مطرح‌شده‌‌اند كه اينك با ويرايش تازه و به نحوي منسجم‌تر و پيوسته‌تر ارايه‌خواهد‌شد.
[فایل]
دیدگاه · 1393/08/9 - 18:23 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
شوربختانه فايل بازي فكر بكر به صورت آف.لاين بدرستي در جامعه مجازي بارگذاري نميشود بنابراين پيوند بازي به صورت آن.لاين را برايتان ميگذارم. در يادداشت قبلي عرض كردم كه در همايش مناقصات 92 بنا داشتم يك غرفه‌ي بازيهاي فكري بگذاريم كه بازيهايي مانند «فكر بكر» را به دست‌اندركاران مناقصات كشور عرضه‌كند. فرصت كم بود و نشد. اين روزها كه مشغول نظام فني و اجرايي كشور و مقرره‌گذاري و اقدام و اجرا در اين حوزه هستم به وضوح جاي خالي «درست‌ انديشيدن»، «تفكر‌ درست» و «استدلال درست» را مي‌بينم. فايل كامپيوتري بازي «فكر بكر» را هديه مي‌‌كنم به مناسبت روز اول مهر، آغاز بهار آموزش و پرورش؛ آموزش و پرورش راستين براي توسعه راستين.
[لینک]
دیدگاه · 1393/07/1 - 17:23 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
در همايش مناقصات 92 بنا داشتم يك غرفه‌ي بازيهاي فكري بگذاريم كه بازيهايي مانند «فكر بكر» را به دست‌اندركاران مناقصات كشور عرضه‌كند. فرصت كم بود و نشد. اين روزها كه مشغول نظام فني و اجرايي كشور و مقرره‌گذاري و اقدام و اجرا در اين حوزه هستم به وضوح جاي خالي «درست‌ انديشيدن»، «تفكر‌ درست» و «استدلال درست» را مي‌بينم. فايل كامپيوتري بازي «فكر بكر» را هديه مي‌‌كنم به مناسبت روز اول مهر، آغاز بهار آموزش و پرورش؛ آموزش و پرورش راستين براي توسعه راستين.
[فایل]
دیدگاه · 1393/07/1 - 16:37 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
راستي اين هم مهمترن اصلاحيه آيين نامه تضمين معاملات دولتي
[فایل]
دیدگاه · 1393/06/3 - 08:31 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
صفحات: 1 2 3 4 5 6
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد