(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
چنانچه درمورد نجوه استفاده از وب سایت سوالی دارید در این گروه سوال خود را مطرح کنید

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

 

بخش فنی وب سایت

گروه عمومی · 21 کاربر · 10 پست
علی خدایاری
علی خدایاری
گرافیک سایت خوبه، نرم و کاربر پسند طراحی شده ولی اشکالات کوچیکی داره. مثلا وقتی ماوس روی آواتار یک کاربر میره سریع اطلاعات فرد میاد ولی رفتنش با خداس. گاهی اوقات میره گاهی اوقات نمیره!! کلا عادت کردن به محیط اینجا خیلی طول می کشه! سخته به منطق سایت عادت کردن. البته این خیلی نظر شخصی هستش ولی فکر می کنم کپی برداری ناقصی از فیس بوک شده! امیدوارم اینجا به یکی از محیط های عالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات دوستان بشه {-23-}
Hamidreza
Hamidreza
الان در سایت تعداد زیادی مطلب وجود داره که در هیچ گروهی قرار نگرفته اند و در مقابل هم تعدادی گروه وجود دارند که مطلب زیادی در اونها وجود نداره. شاید بهتر باشه در موقع نوشت مطلب جدید، سایت از نویسنده بخواهد که حتما یکی از گروه ها رو انتخاب کنه یا حداقل گروه هایی رو به نویسنده پیشنهاد بده که انتخاب کنه. شاید اینطوری مطالب منظم تر بشوند و پیگیری اونها راحت تر بشه.
2 دیدگاه · 1390/11/3 - 22:02 در بخش فنی وب سایت · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
Hamidreza
Hamidreza
سلام. وقتی کسی یک دیدگاه یا پیغام خصوصی میفرستد ، امکان مشاهده متن آن پیغام در ایمیل امکان پذیر نیست و حتما باید وارد سایت شد. لطفا این امکان را (مانند فیسبوک) فراهم سازید.
دیدگاه · 1390/05/9 - 09:19 در بخش فنی وب سایت · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
به نظر می رسد برخی گزینه ها در بخش «آگاه سازیها» در قسمت «تنظیمات حساب» پروفایلها با هم در تناقض است!!..... اگر کسی از دنبال شده های من گزینه «... تغییر تصویر پروفایلش» را انتخاب کرده باشد و من در پروفایلم گزینه عکس آن (در پایین صفحه) «... کسانی که دنبال میکنم تصویر پروفایل خود را تغییر دهند» را انتخاب کرده باشم؛ کدام در اولویت قرار دارد؟ بالاخره به من خبر تغییر می دهد یا نه؟{-46-}
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
چرا وقتی آدرس سایت Linkedin خودمان را وارد در پروفایل می کنم پیغام خطای (آدرس پروفایل LinkedIn شما معتبر نیست. ) می دهد؟ این در حالیست که آدرس درست است و در مرورگر اینترنتی درست عمل می کند!
مسعود سلطاني
مسعود سلطاني
يك نياز ديگر كه بهتر است كه در اين اجتماع اضافه شود، امكان دعوت تمامي اعضاي اجتماع به يك گروه است. در حال حاضر تنها مي‌توان افراد دنبال شونده و دنبال‌كننده را به گروه دعوت كرد. در حالي كه بهتر است بتوان از بين ديگر كاربران نيز افراد را دعوت كرد.
2 دیدگاه · 1390/05/9 - 00:37 در بخش فنی وب سایت · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مسعود سلطاني
مسعود سلطاني
يكي از دشواري‌هاي ارسال مطلب جديد اين است كه به هيچ عنوان امكان ايجاد پاراگراف را نمي‌دهد. براي همين نمي‌تواني به مطلب خود عنوان بدهي. مطلب خود را به صورت چند بند مجزا بنويسي و .... لطفا راهي براي حل اين مشكل بيابيد.
مسعود سلطاني
مسعود سلطاني
1. دعوت ديگران از طريق ايميل پاهو ممكن نيست. 2. وقتي نام گروه را استراتژي مي‌گذارم، اين خطا را مي‌‌دهد كه ساخت گروهي كه نام آن با برخي حروف مثل " آ " شروع مي‌شود، فعلا ممكن نيست. اما پيشتر دو گروه با حرف اول " ا " ساخته شده است.
مجید فراهانی
مجید فراهانی
دوستان عزیز سلام ، اخیراٌ دیده شده است که برخی کاربران بجای انتشار پست خود در گروه های تخصصی آنر ا به شکل عمومی منتشر می کنند و تصور می کنند با این روش افراد بیشتری آن را می بینند حال آنکه کاملا برعکس کاربری که پست خود را در گروه تخصصی مربوطه منتشر می کند پست انتشاریافته اش در سه بخش بازیابی می شود (1-گروه تخصصی مربوطه 2- آخرین پست کاربران 3- کاربرانی که کاربرمربوطه را دنبال می کنند) حال آنکه کاربرانی که پست های خود را به شکل عمومی منتشر می کند صرفا در آخرین پست کاربران و دنبال کنندگان کاربر این پست بازیابی می شود مضافا براینکه امتیاز طبقه بندی موضوعی پست خود در گروه تخصصی مربوطه و مشاهده و حفظ بیشتر آن را از دست می دهد. لذا اکیدا به همه کاربران توصیه می شود تا پست خود را در گروه تخصصی مرتبط منتشر نمایند. {-35-}
Mostafa Toroski
Mostafa Toroski
با سلام... 1- تشکر به خاطر راه اندازی این بخش از سایت 2- بنظرم بهتره که ایجاد گروه به خواست کاربران عادی نباشه، مثلا تعدادی از صاحبنظران و مدیران سایت تعدادی گروه اسنتاندارد و پیش فرض می ساختن و بقیه کابران در صورد نیاز پیشنهاد ایجاد گروه جدید میدادن، در اینصورت اوضاع گروه ها اینطور آشفته نمی شد(بنظرم 29 گروه با 188 کابر منطقی نیس و کارمردن تو سایت رو مشکل میکنه!) تشکر از زحماتتون
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد