(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://my.aryanapm.com/m

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

 

به اجتماع مجازی مدیریت پروژه خوش آمدید

اجتماع مجازی مدیریت پروژه یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند نوشته های خود را تا 900 کاراکتر بهمراه تصویر، لینک و فایل ارسال کنند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند جدیدترین پست های سایت را پیگیری نمایند. اجتماع مجازی مدیریت پروژه توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه قابل دیدن است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


آخرین پست هايی كه كاربران سايت ارسال كرده اند

زهرا یزدانی پرایی
زهرا یزدانی پرایی
در ایالات متحده38.9 درصد مصرف کل انرژی در ساختمان هاست که 53.7درصد از این مقدار در ساختمانهای مسکونی و 46.3 در ساختمانهای تجاری است.(2005)، 12 درصد آب مصرفی از کل مصرف کشور در ساختمانها است که 74.7درصد آن در خانه های مسکونی و بقیه در ساختمانهای تجاری است. 72درصد کل انرژی مصرفی در سال 2006در بخش ساختمان بوده که 51 درصد این مقدار در ساختمانهای مسکونی و 49 درصد در ساختمانهای تجاری است و پیش‌بیینی می‌شود در سال 2025 از 72 به 75 درصد برسد. 38.9 درصد تولید دی‌اکسید کربن ایالات متحده در این بخش است(2008) همچنین دمای میانگین سالیانه یک شهر با یک میلیون جمعیت یا بیشتر میتواند بین 1 تا 3 درجه سانتی ‌گراد گرمتر از اطراف آن باشد و در عصرها این تفاوت ممکن است به 12 درجه سانتی‌گراد برسد. جزایر حرارتی در شهرهای بزرگ باعث افزایش نقاضای مصرف انرژی، هزینه های تهویه و تولید گازهای گلخانه ای و آلودگی هوا و بیماریهای مرتبط با افزایش دما می‌شوند.مطالعات نشان می‌دهد که جزایر حرارتی مسئول افزایش 5 تا 10 درصد نقاضای انرژی برای سرمایش ساختمانها هستند. (براي اطلاعات بيشتر به فايل پيوست مراجعه كنيد)
[فایل]
دیدگاه · 1392/09/30 - 00:08 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
Arshia
Arshia
دوستان سلام میشه یکی راهنمایی کنه در یک پروژه EPC که دارای سه فاز هست که با هم مرتبط هستند هر سه فاز باید یک پروژه در نظر گرفته شود یا هر یک به تنهایی یک پروژه باشد؟ یعنی در شکل می خوام LEVEL ها برای EPS , PROJECT , ACTIVITY مشخص بشه. ممنون میشم زود جوابم رو بدید
[فایل]
shahram halaj
shahram halaj
اصول کلیدی موفقیت در برگزاری مناقصات طرح ها و پروژه ها / كارگاه آموزشي دور روزه برگزاري فرايند ارجاع كار براي انتخاب پيمانكاران، مشاوران و تأمين كنندگان پروژه و نيز نحوه شركت در فرايند ارجاع كار و مناقصه و روشهاي فني و حقوقي برنده شدن. روش كار در كارگاه: كار گروهي، مشاركت شركت كنندگان در تمرين نقش مناقصه گزاران (كارفرمايان) و مناقصه گران (عوامل پروژه). محل و زمان: موسسه مديريت پروژژه آريانا در 2 روز پايان هفته جاري
[لینک]
دیدگاه · 1392/09/28 - 14:25 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
سلام. لينكي كه همه را (يعني خودم و شما را) به ديدن آن دعوت ميكنم يك عكس فوق العاده درس آموز و الهام بخش دارد. عكسي كه بايد روزي ده بار آن را در نظر آورد و معناي كار كردن و حل مساله را فهميد. اين عكس نه فقط در مناقصه يا ارجاع كار و نه فقط در مديريت پروژه، بلكه در تمام شون كار و حيات بشري الهام بخش و پيام آور است. عبرت بگيرم اگر صاحب بصيرتم. از خود بپرسم اينها براي چه كار مي كردند؟ ياد اين درس مي افتم كه: براي كارتان پول بگيريد اما براي پول كار نكنيد! آيا عبرت خواهم گرفت؟
[لینک]
Mostafa Lotfi
Mostafa Lotfi
فیلم آموزش تعریف منابع در نرم افزار مایکروسافت پروچکت 2013 (حالت مقدماتی)
[لینک]
دیدگاه · 1392/09/27 - 01:15 ·
Mostafa Lotfi
Mostafa Lotfi
فیلم آموزش مایکروسافت پروجکت 2013 بخش فعالیت ها (مقدماتی)
[لینک]
دیدگاه · 1392/09/25 - 00:28 ·
shahram halaj
shahram halaj
همراه خوبمان جناب آقاي اكبر خوش اخلاق در يادداشت مورخ92/9/20 (ساعت18 و 54دقيقه) يك صفحه پي.دي.اف با نام نمودار مراحل برگزاري مناقصات را در جامعه مجازي مدريت پروژه درج كرده اند. ضمن سپاس و قدرداني از توجه ايشان به اين موضوع نخست همراهان ديگر را به مشاركت در مباحث ارجاع كار عوامل پروژه (كه در اصطلاح مناقصه ناميده مي شود) دعوت مي كنم و سپس به استحضار مي رسانم كه یشنهاد می‌کنم این نمودار را به دید نقد نگاه کنیم. این نمودار فرصت خوبی است برای نقد و بررسی و گفتگوی دانشجویی پژوهشگران و دانشجویان حوزه‌ی مناقصات و براي همين از آقای خوش اخلاق که این فرصت را فراهم کرده‌اند متشکرم . گفتني است مرجع تهیه کننده و تاریخ ویرایش این نمودار روشن نیست در حالی که ما در مدیریت کیفیت آموخته‌آیم که هیچ سندی نباید بدون این دو مشخصه باشد در اینترنت و جاهای دیگر انبوهی از اطلاعات هست که در قدم اول باید اعتبارسنجی و ارزیابی و شاید اصلاح شوند. نقد و بررسي اين نمودار فرصت بهبود آن است.
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
مدل برنامه ریزی و کنترل پروژه consultor
[فایل]
دیدگاه · 1392/09/20 - 19:02 ·
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
نمودارهاي FBS و PBS در مديريت پروژه
[فایل]
دیدگاه · 1392/09/20 - 18:57 ·
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
نمودار مراحل برگزاري مناقصات
[فایل]
Mostafa Lotfi
Mostafa Lotfi
طراحی تقویم در نرم افزار مایکروسافت پروجکت 2013 ، فیلم آموزشی
[لینک]
دیدگاه · 1392/09/19 - 20:31 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
چند ساعت پيش لايحه ي بودجه 1393 تقديم مجلس شد. برخي سايتها گزيده يا اخبار آن را منتشر كرده اند. فايل پيوست متن كامل اصل فايل پيوست پروژه هاي عمراني است كه رياست محترم جمهوري به رياست محترم قوه مقننه تقديم كرده اند. فايل احكام به دليل حجم بالاي آن متاسفانه پيوست نشد. البته جداول پيوست كلا 4 فايل است كه اين فايل از 3 فايل ديگر مرتبط تر است با موضوع پروژه ها
[فایل]
دیدگاه · 1392/09/17 - 16:14 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
محمد اعظمی
محمد اعظمی
سلام کسی از دوستان می دونه نحوه محاسبه ی میزان ریالی تاخیر کارفرما چقدر است اگه تو شرایط خصوصی چیزی بیان نشده باشه؟؟
دیدگاه · 1392/09/16 - 22:42 ·
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام خدمت تمامی استادان گرامی / کدام ماده از شرایط عمومی پیمان c،pc است که می گه 14 روز از جواب نقشه با مدارک نیامد اتوماتیک وار از طرف کارفرما تایید است؟؟؟؟
Neda Ansari
Neda Ansari
من یه چند وقتی نبودم . چرا اینجا همه چی علامت سوال شده؟؟؟
صفحات: 9 10 11 12 13
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد