(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://my.aryanapm.com/m

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

 

به اجتماع مجازی مدیریت پروژه خوش آمدید

اجتماع مجازی مدیریت پروژه یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند نوشته های خود را تا 900 کاراکتر بهمراه تصویر، لینک و فایل ارسال کنند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند جدیدترین پست های سایت را پیگیری نمایند. اجتماع مجازی مدیریت پروژه توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه قابل دیدن است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


آخرین پست هايی كه كاربران سايت ارسال كرده اند

مجید فراهانی
مجید فراهانی
وبینار رایگان « مدیریت سبد پروژه ها » توسط PMI
[لینک]
سارا احمدی
سارا احمدی
مدتی است در شرکت نارگان بدنبال تدوین شاخص ها و موارد قابل توجه در مورد اصول و تکنیک های کار تیمی در پروژه ها هستیم. متاسفانه هرچه جستجو می کنیم فقط یکسری نکات کلی درخصوص کار تیمی پیدا کرده ایم که ارتباطی با فضای پروژه ها ندارد و فقط به یکسری توصیه های کلان و کلی ختم می شود ممنون می شوم اگر اعضای این گروه بتوانند منابعی معرفی کنند
سارا احمدی
سارا احمدی
اساسا یک پروژه در چه ابعادی فراتر از شاخص های پمباک بایستی کنترل شود؟چه مواقعی پروژه از کنترل خارج می شود و کدامیک از شاخص های کنترلی اولویت بیشتری نسبت به بقیه شاخص ها دارد ؟ مقاله جالبی است در سایت دانشگاه استنفورد !
[لینک]
5 دیدگاه · 1392/08/6 - 17:11 در PMBOK ·
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
Rotation-MostDefining.ashx فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
11 عامل (با ذكر درصد) تعريف سطح پيچيدگي پروژه (حاصل از تحقيق موسسه مديريت پروژه آمريكا) را در تصوير پيوست بيابيد.
3 دیدگاه · 1392/08/5 - 18:50 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
مجید فراهانی
رموز تشخیص جواب صحیح نهایی در آزمون PMP- نویسنده : Cornelius Fichtner, PMP مترجم: معصومه قوامی ،
[لینک]
shahram halaj
shahram halaj
در مسير پيشبرد پروژه‌ي استفاده‌ي موثر از «قوانين و مقررات برگزاري مناقصات» در «مديريت پروژه»، يكي از ايده‌هاي اساسي عبارت است از تأسيس و توسعه‌ي «دفاتر راهبري مناقصات» در سازمانها. اين ايده بسيار شبيه ايده PMO است و با توجه به اهميت قوانين و مقررات مزبور در كشور ما و حساسيت اين بحث، به‌خوبي مي‌توان از اصول و روشهاي PMO در توسعه‌ي ايده‌ي BMO يعني Bidding Management Office استفاده كرد. درخواست يا يادداشت آقاي محمد حسين افشار از اين منظر برايم جلب توجه كرد و از آنجاكه در پيشبرد پروژه‌ي پيشگفته، پيگير اين موضوعات هستم، اطلاعي داشتم درباره‌ي يك دوره‌ي حضوري PMO كه ليتك آن را براي ايشان و بقيه‌ي علاقمندان مي‌گذارم. البته من خودم از حضور در اين دوره محروم هستم، چون درست در همان روز ير موسسه عالي آموزش و پژوهش در مديريت و برنامه‌ريزي يك برنامه براي خودم از قبل تنظيم شده‌است. اميدوارم شما برويد و بهره ببريد.
[لینک]
دیدگاه · 1392/08/2 - 18:48 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
محمد حسین افشار
محمد حسین افشار
سلام دوستان لطفا" اگر دوره ای بصورت حضوری جهت پیاده سازی PMO میشناسید معرفی نمایید. سپاس
مجید فراهانی
book-PMBOK2013.gif مجید فراهانی
الحاقیه نرم افزاری به راهنمای PMBOK (ویرایش پنجم) از سوی PMI منتشر شد
[لینک]
2 دیدگاه · 1392/07/30 - 14:39 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
یاسر کاظمی
یاسر کاظمی
با سلام یک کارشناس مدیریت و کنترل پروژه آشنایی کامل به MSP و PERTMASTER و P6 و PMBOK و مدیریت تولید و عملیات جهت همکاری در کارگاه صنعتی که رویکرد تولید محصولات پروژه ای دارد، استخدام می نمایند دوستان محترم متخصص لطفاً رزومه و مدارک آموزشی نرم افزارهای فوق و دوره تخصصی مورد نظر به همراه مدرک تحصیلی به ایمیل yaserkazemigami@gmail.com ارسال نمائید. با تشکر
shahram halaj
shahram halaj
به‌عنوان دانشجوي علوم كاربردي مناقصات يافته‌هايم را فقط در 4 جا (به 4 روش) ارايه و منتشر مي‌كنم: 1- گزارشهاي مركز پژوهشهاي مجلس، 2- نشريه‌ي زمين سازه، 3- وبلاگم (لينك زير). 4- گروه طراحي و مديريت مناقصات (در «جامعه‌ي مجازي مديريت پروژه») يك روش ارايه يا انتشار محدود هم هست كه بيان نظرات و يافته‌هايم از «زبان خودم» و در كارگاههاي آموزشي (يا به‌صورت عمومي يا به‌صورت اختصاصي سازمانها) است. خلاصه: هرچه به حقير و دريافتهاي محدود و تلاشها يا كارهاي ناچيز بنده مربوط باشد، در 4يا5 مجراي فوق‌الذكر درج و ثبت مي‌شود و نه بيشتر.
[لینک]
2 دیدگاه · 1392/07/27 - 18:32 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
گزارش مرکز پژوهشهای مجلس درباره‌ی مفهوم و روش صدور رأی در هیأت رسیدگی به شکایات قانون برگزاری مناقصات با این عبارات آغازمی‌شود: « فرایندی که طی آن، هر دستگاه بخش عمومی - به‌منظور دستیابی به خدمت یا کالای مورد‌نیاز - در مقام کارفرما یا طرف اول معامله، به شناسایی و انتخاب طرف دیگر «معامله‌ی برآورنده‌ی نیاز دستگاه» می‌پردازد «ارجاع کار» نامیده‌می‌شود و ... » اما نکته مهم و قابل توجه آن است که در گزارش يادشده (شماره‌ی 10497) اضافه می‌‌شود: « علی‌الاصول هر کارپذیر یا طرف معامله‌ی بخش عمومی، به‌خاطر تأمین محصول (کالا یا خدمت) مورد‌نیاز کارفرما انتخاب ‌‌می‌شود؛ بنابراین باید شرایطی متناسب این انتخاب داشته ‌باشد. متقابلاً کارفرما برای انجام درست «فرایند ارجاع کار» باید قابلیتهایی را دارا باشد. اهم این قابلیتها عبارتند از: دانش تعیین شرایط لازم، قدرت تشخیص و ارزیابی این شرایط در اشخاص (داوطلبان) مختلف و سرانجام توان ارزیابی کالا یا خدمت پیشنهاد‌شده ». اين يعني: توجه به شایستگی‌ها و توانایی‌های ضروری کارفرمایان بخش عمومی. شرح و بسط موضوع در نشاني زير است و فايل گزارش نيز پيوست است.
[لینک] [فایل]
دیدگاه · 1392/07/27 - 16:39 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
Spinosa
Spinosa
کارشناس HSE ، پارس جنوبی ، حداقل 3 سال سابقه کار ، حقوق درخواستی قید گردد . spinosa.moralist@gmail.com
Spinosa
Spinosa
کارشناس کنترل پروژه ، پارس جنوبی ، حداقل 2 سال سابقه کار ، حقوق درخواستی قید گردد. spinosa.moralist@gmail.com
امیر رضا قلی پور
امیر رضا قلی پور
سلام به نظر میرسد چند روزی است صفحه آموزش دچار مشکل گردیده است آیا بقیه دوستان هم دچار این مشکل گردیده اند؟
فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
Study-on-project-schedule-2013.JPG فرشاد اشكبوسي (Farshad Ashkbousi)
اینم نتیجه تحقیق KPMG با موضوع Study on project schedule and cost overruns برای انها که در خصوص تاخیرات و پروژه های خارج شده از مدار تحقیق می کنند.
[لینک]
دیدگاه · 1392/07/12 - 23:37 ·
صفحات: 11 12 13 14 15
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد