(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://my.aryanapm.com/m

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

 

به اجتماع مجازی مدیریت پروژه خوش آمدید

اجتماع مجازی مدیریت پروژه یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند نوشته های خود را تا 900 کاراکتر بهمراه تصویر، لینک و فایل ارسال کنند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند جدیدترین پست های سایت را پیگیری نمایند. اجتماع مجازی مدیریت پروژه توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه قابل دیدن است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


آخرین پست هايی كه كاربران سايت ارسال كرده اند

mahmoud hodaei
mahmoud hodaei
دوره پیاده سازی مدیریت دانش در تاریخ 24-25-26 آبان در موسسه مدیریت پروژه آریانا با موفقیت برگزار شد.
مجید فراهانی
مجید فراهانی
دوستان عزیز، همانگونه که در پستهای قبلی ملاحظه کرده اید ، همه ماهه ماهنامه الکترونیکی مخصوص سازمانهای پروژه محور و با هدف اشتراک مفاهیم ارزشمند حوزه های مرتبط با مدیریت پروژه ها را برای بیش از پنجاه هزار نفر از مخاطبان خاص در سازمانهای پروژه محور در سراسر کشور ارسال می کنیم. شمارة نه این ویژه نامه که در آذرماه جاری ارسال خواهد شد به موضوعات مرتبط با "مدیریت تدارکات پروژه" و شماره ده ماهنامه که در دی ماه ارسال می گردد اختصاص به موضوع " مدیریت منابع انسانی پروژه " دارد .علاقمندان به نگارش مقالات و یادداشتها می توانند مقاله یا یادداشت کوتاهی (حداکثر در یک یا دو صفحه A4) مرتبط با یکی از دو موضوع فوق الذکر ، جهت درج در ماهنامه الکترونیکی مذکور بنام خودتان ارسال فرمائید. مزید امتنان است در صورت تمایل یادداشت خود را که قبلا در جایی منتشر نکرده اید را حداکثر تا دوشنبه دهم آذرماه به ایمیل farahani@aryanapm.com ارسال فرمائید.
1 دیدگاه · 1393/08/28 - 16:35 در اخبار مدیریت پروژه · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
portfolio-06.jpg مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه - ویژه مدیریت سبد پروژه ها- شماره 8 - آبان ماه 93‎
[لینک]
دیدگاه · 1393/08/25 - 15:14 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
مجید فراهانی
برگزاری دوره آموزشی کار تیمی در پروژه ها و شرکتهای پروژه محور براساس بلبین
[لینک]
دیدگاه · 1393/08/11 - 13:54 در کار تیمی · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
يكي از چالشهاي جدّي در مباحثات كارشناسان مناقصه اين است كه: آيا ارزيابي كيفي در تمام مناقصات دومرحله‌اي اجباري است يا نه؟ يكي از مقالات اخير روزنامه‌ي «مناقصه مزايده» نيز عنوانش اين بود كه: «آيا ضرورت و مصلحت انجام ارزيابي كيفي مناقصه‌گران در مناقصات به تشخيص دستگاه مناقصه‌گزار است ؟ لزوم ارزيابي كيفي مناقصه‌گران چگونه مشخص خواهد شد؟» اينها نشان مي‌دهد كه هنوز بدرستي روشن نشده‌است كه: «ارزيابي کيفي مناقصه‌گران» به چه كار مي‌آيد؟ و در چه صورت، «لزوم» دارد؟ به همين دليل، اينك طي چند شماره به مباحثه‌ي انتقادي در مورد فايده و لزوم ارزيابي كيفي مي‌پردازم. گفتني است كه بخشهاي زيادي از مطالب مطروحه در اين سلسله مباحث، به صورت ويرايشهاي مقدم در نشريات و سمينارهاي ديگري مطرح‌شده‌‌اند كه اينك با ويرايش تازه و به نحوي منسجم‌تر و پيوسته‌تر ارايه‌خواهد‌شد.
[فایل]
دیدگاه · 1393/08/9 - 18:23 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مهسا
مهسا
سلام دوستان. من دنبال پروژه نمونه ای هستم تا با مفاهیم مدیریت و کنترل پروژه بیشتر آشنا بشم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
دیدگاه · 1393/08/6 - 15:39 ·
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
بالاخره تونستم پریماورا رو توی ویندوز سون 64 بیتی نصب کنم خیلی درد سر داره
دیدگاه · 1393/07/23 - 23:28 ·
مجید فراهانی
08.jpg مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه - ویژه مدیریت ریسک - شماره 7 - مهرماه 93‎
[لینک]
سارا احمدی
سارا احمدی
دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه IPMA توسط محک
[لینک]
1 دیدگاه · 1393/07/14 - 16:06 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
111.jpg مجید فراهانی
دومین نشست فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران با موضوع مدیریت ریسک-سی ام مهرماه 93 با هدف توسعه علمی و عملی مدیریت پروژه در انتهای مهرماه جاری با همکاری موسسه مدیریت پروژه آریانا برگزار می گردد. در این همایش سعی خواهد شد تا ضمن بیان آخرین دستاوردهای علمی در حوزه مدیریت ریسک، تعدادی از نمونه های موفق اجرا شده در صنایع پروژه محور کشور نیز معرفی و در انتهای همایش در یک میزگرد تخصصی مهم ترین مباحث مطرح در حوزه مدیریت ریسک تجزیه و تحلیل شود. کلیه اعضاء انجمن مدیریت پروژه ایران از 80% تخفیف برای ثبت نام و حضور در این همایش برخوردار خواهند شد.
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه - ویژه مدیریت ادعا- شماره 6 -شهریور 93
[لینک]
دیدگاه · 1393/07/2 - 13:53 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
شوربختانه فايل بازي فكر بكر به صورت آف.لاين بدرستي در جامعه مجازي بارگذاري نميشود بنابراين پيوند بازي به صورت آن.لاين را برايتان ميگذارم. در يادداشت قبلي عرض كردم كه در همايش مناقصات 92 بنا داشتم يك غرفه‌ي بازيهاي فكري بگذاريم كه بازيهايي مانند «فكر بكر» را به دست‌اندركاران مناقصات كشور عرضه‌كند. فرصت كم بود و نشد. اين روزها كه مشغول نظام فني و اجرايي كشور و مقرره‌گذاري و اقدام و اجرا در اين حوزه هستم به وضوح جاي خالي «درست‌ انديشيدن»، «تفكر‌ درست» و «استدلال درست» را مي‌بينم. فايل كامپيوتري بازي «فكر بكر» را هديه مي‌‌كنم به مناسبت روز اول مهر، آغاز بهار آموزش و پرورش؛ آموزش و پرورش راستين براي توسعه راستين.
[لینک]
دیدگاه · 1393/07/1 - 17:23 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
در همايش مناقصات 92 بنا داشتم يك غرفه‌ي بازيهاي فكري بگذاريم كه بازيهايي مانند «فكر بكر» را به دست‌اندركاران مناقصات كشور عرضه‌كند. فرصت كم بود و نشد. اين روزها كه مشغول نظام فني و اجرايي كشور و مقرره‌گذاري و اقدام و اجرا در اين حوزه هستم به وضوح جاي خالي «درست‌ انديشيدن»، «تفكر‌ درست» و «استدلال درست» را مي‌بينم. فايل كامپيوتري بازي «فكر بكر» را هديه مي‌‌كنم به مناسبت روز اول مهر، آغاز بهار آموزش و پرورش؛ آموزش و پرورش راستين براي توسعه راستين.
[فایل]
دیدگاه · 1393/07/1 - 16:37 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
نیما صابری
نیما صابری
تست ارسال پست ...
shahram halaj
shahram halaj
راستي اين هم مهمترن اصلاحيه آيين نامه تضمين معاملات دولتي
[فایل]
دیدگاه · 1393/06/3 - 08:31 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
صفحات: 3 4 5 6 7
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد