(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://my.aryanapm.com/m

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

 

به اجتماع مجازی مدیریت پروژه خوش آمدید

اجتماع مجازی مدیریت پروژه یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند نوشته های خود را تا 900 کاراکتر بهمراه تصویر، لینک و فایل ارسال کنند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند جدیدترین پست های سایت را پیگیری نمایند. اجتماع مجازی مدیریت پروژه توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه قابل دیدن است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


آخرین پست هايی كه كاربران سايت ارسال كرده اند

shahram halaj
shahram halaj
بنا به درخواست شركت كنندگان محترم دوره جامع مناقصات موفق و قانوني به پيوست فايل آيين نامه تضمين براي معاملات دولتي را تقديم ميكنم.
[فایل]
دیدگاه · 1393/06/3 - 08:29 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی ویژه مدیریت پروژه های EPC- شماره 5 -امرداد 93
[لینک]
دیدگاه · 1393/06/1 - 16:49 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
سعید منجزی
سعید منجزی
سلام دوستان کسی مقاله یا کتابی در مورد مدیریت ادعا(Claim Management)داره؟باتشکر فراوان
shahram halaj
shahram halaj
سلام. بنا به درخواست شركت كنندگان در دوره هاي آموزشي طراحي و مديريت مناقصات، با احترام به اين عزيزان (بويژه شركت كنندگان جدي و كوشاي دوره هاي هفته هاي اخير در استانهاي هرمزگان، بوشهر و خوزستان) براي دسترسي سريع به اطلاعاتي جمع و جور از مهمترين قوانين و مقررات برگزاري مناقصات كشور اين فايل را در دسترس علاقمندان ميگذارم:
[فایل]
دیدگاه · 1393/05/22 - 17:03 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
اکبر خوش اخلاق
IMG_1939.jpg اکبر خوش اخلاق
برگذاری اولین دوره آموزش MSP بنده در یکی از موسسات آموزشی تهران
امیر رضا قلی پور
امیر رضا قلی پور
سلام تئوری پنجره شکسته یکی از تئوریهای جواب داده در عرصه های اجتماعی است . ولی به عینه اعتقاد دارم این تئوری در داخل سازمانها و به ویژه پروژه ها هم پاسخگو می باشد . متن و تاریخچه تئوری به پیوست می باشد . به دوستانی که مشغول به کار مدیریت پروژه ( به معنای اینکه مسئولیت اجرای پروژه هم بر عهده آنها می باشد ) می باشند به جد پیشنهاد می کنم اجرای این تئوری را در محیط پروژه و کار جدی بگیرند.
[فایل]
دیدگاه · 1393/05/9 - 11:15 ·
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی ویژه تعالی و بالندگی مدیریت پروژه- شماره 4 -تیر 93
[لینک]
دیدگاه · 1393/05/5 - 17:33 در اخبار مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
بسياري از ما خواجه نصيرالدين طوسي را فقط مهندس مي‌دانيم و 5 اسفند زادروزش را روز مهندس ناميده‌ايم. اما گفتني است كه ديروز 11 تير سالگرد پرواز جان نصير‌الدين طوسي را روز گفتگو نام نهاده‌‌ايم زيرا كه برخي اهل نظر نصير‌الدين طوسي را فيلسوف گفتگو ناميده‌اند. (ابراهيمي ديناني، غلامحسين. نصير‌الدين طوسي فيلسوف گفتگو. تهران. نشر هرمس) به مناسبت روز گفتگو، يك لينك از كانون گفتگو را برايتان درج مي‌كنم. كانون گفتگو برگزاركننده همايش روز گفتگو و كارگاههاي بازآموزي مهارتهاي گفتگو است در صورت صلاحديد اين لينك و اطلاعات اين كانون را به ديگر دوستان نيز هديه فرماييد
[لینک]
دیدگاه · 1393/04/12 - 17:42 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
فهم مشكل ما در حقوق مهندسي، واقعاً واضحتر از آن است كه نياز به مطالعات بسيار پيچيده داشته‌باشد. در حالي ساعتها روي كاهش يا افزايش ضريب i در فرمول قيمت تراشده‌ي مناقصات بحث مي‌كنيم كه اساساً توجهي به معيارهاي و روش ارزيابي فني-بازرگاني و آثار مالي اين معيارها نداريم. مشكل ما در حوزه‌‌‌هاي حقوق مهندسي، بنيادي تر از آن است كه به‌عنوان مثال در گرو اصلاح و تعميم ماده‌ي 183 قانون مدني يا اصلاح و تدقيق ماده‌ي 184 قانوني مدني باشد. مشكل بنيادي در ناديده انگاشتن حقوق اشخاص است. مشكل ما در ناچيز انگاشتن حقوق اشخاص و دانش و فن‌آوري پاسداشت و تأمين اين حقوق است. نبود حساسيت حقوقي كافي، نبود حساسيت لازم براي محافظت از حقوق اشخاص موجب مي‌شود كه حتي الفاظ حقوقي (كه مي‌تواند ابزاري شايسته براي تشريح و تأمين حقوق باشد) نيز به تشبثاتي بيهوده و مزاحم تبديل‌شوند. تشبثات مغلق و لفاظيهاي پيچيده، در غياب باور و حساسيت دروني پاسداشت حقوق، خود مي‌تواند به مانعي سخت و سنتي متصلب تبديل و موجب تضييع و فراموشي حقوق واقعي شود. اين موضوعي است كه در سخنراني شهرام حلاج در «الزامات قانوني در قراردادهاي ساختماني» مطرح ش
[لینک]
دیدگاه · 1393/04/12 - 12:41 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه شماره 3- ویژه PMO - خرداد 93
[لینک]
سمانه مرادخانی
سمانه مرادخانی
با سلام اينجانب مهندس صنايع گرايش برنامه ريزي با 8 سال سابقه كار و مسلط به برنامه ريزي و كنترل پروژه و نرم افزارهاي مربوطه (P6,MSP,Office,...) با سابقه كار در پروژه هاي كارخانه سيمان، نيروگاه، پتروشيمي و... آماده همكاري ميباشم. Moradkhani.Samaneh@gmail.com
مجید بردبار
مجید بردبار
خراسان بزرگ، پيشتاز در دريافت مجوز تأسیس نمایندگی انجمن مديريت پروژه ايران: مجوز راه­ اندازي اولين نمایندگی (شاخۀ) انجمن مديريت پروژه ايران در خراسان بزرگ توسط هيأت مديره انجمن صادرشد. اسامي هيأت مؤسس شاخه خراسان بزرگ به شرح ذيل مي باشد: (به ترتيب حروف الفبا) آقايان دکتر حسين انصاري، مهندس مهران اميري، مهندس مجيد بردبار، مهندس آرش داور پناه، دکتر سيد مهدي درهمي، مهندس سيد مهرداد رئيس زاده، مهندس فرهاد شريف، مهندس علي کيوانلو شهرستانکي، مهندس عليرضا منصوريان. طبق آيين نامه انجمن، اين هيأت موسس انتخابات داخلي مسئولين را برگزار و به اتفاق آرا از میان خود مسئوليت­ها را به شرح ذیل تقسیم نمودند: آقای دکتر درهمی به عنوان رئیس هیأت موسس آقای دکتر انصاری به عنوان نایب رئیس هیأت موسس آقای مهندس رئیس زاده به عنوان دبیر هیأت موسس آقای مهندس بردبار به عنوان خزانه دار هیأت موسس هيأت مديره انجمن اين مجوز را در شرايطي صادر کرد که هیأت موسس بایستی پس از افزايش تعداد اعضاي حقيقي و حقوقي انجمن در منطقه فوق، اقدام به برگزاري اولين مجمع عمومي و انتخاب هیأت مدیره از میان اعضاء اصلی خود نمايد.
دیدگاه · 1393/03/23 - 11:00 ·
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه شماره 2- ویژه PRINCE2- اردیبهشت 93
[لینک]
مجید فراهانی
مجید فراهانی
کدام گواهینامه در کانادا و استرالیا محبوب ترند , PMP یا PRINCE 2 ؟
[لینک]
الناز کبریایی
الناز کبریایی
سلام، کسی می تونه نحوه ی replan در پریماورا را توضیح بده؟ یا فایل آموزشی داشته باشه؟
صفحات: 4 5 6 7 8
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد