(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://my.aryanapm.com/m

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

 

به اجتماع مجازی مدیریت پروژه خوش آمدید

اجتماع مجازی مدیریت پروژه یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند نوشته های خود را تا 900 کاراکتر بهمراه تصویر، لینک و فایل ارسال کنند و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند جدیدترین پست های سایت را پیگیری نمایند. اجتماع مجازی مدیریت پروژه توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه قابل دیدن است.

هم‌اکنون به ما بپیوندید!

تبلیغات


آخرین پست هايی كه كاربران سايت ارسال كرده اند

کامبیز
کامبیز
سلام خدمت کلیه دوستان. برای جوابگویی تلفن و بازاریابی تخصصی بصورت تلفنی به همکاری چند خانم نیازمندیم قابل ذکر هستش که حقوق نسبتا عالی هم در نظر گرفته شده است لذا کسانی که مایل هستند یا با شماره 09194059122 تماس بگیرند و یا اینکه اطلاعاتشون رو به vionatakmehr@yahoo.com میل کنند با تشکر(خیلی فوری و طی چند روز اینده فقط)
دیدگاه · 1393/02/27 - 22:49 ·
الناز کبریایی
الناز کبریایی
سلام دوستان، فایل برنامه ای در پریماورا از یک پیمانکار دریافت شده، بعد از اینکه همین برنامه را به عنوان بیس لاین برای خودش قرار می دهیم، تاریخ های پایان از بیس لاین پایان پروژه متفاوت است، فکر می کنید چه اتفاقی برای این برنامه افتاده است؟ همچنین تاریخ پایان به duration وابسته نیست و با تغییر duration زمان پایان پروژه تغییر نمی کند، ممنون می شم اگر کسی بتونه کمک کنه.
زهرا یزدانی پرایی
زهرا یزدانی پرایی
آلودگی نوری و اثر آن بر سلامت و بهره وری در جلسه ای که توسط مهندسین مشاور روشنایی نورگستر درخصوص آلودگی نوری در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد موضوعاتی مطرح شد که برایم بسیار جالب بود و به نظر بیان آن ها می تواند در زندگی شخصی ما هم اثرات مثبتی داشته باشد. قبل از هر چیزی یک تعریف ساده از آلودگی نوری داشته باشیم: به هر شکل استفاده نا به جا، ناخواسته، غیرضروری و یا بیش از حد استاندارد از نور آلودگی نوری گفته می شود. آقای حنیفی مدیر عامل این شرکت مطالب جالبی را در مورد استفاده مناسب از نور روز و نور طبیعی شب بیان داشتند. ایشان بیان داشتند در آسمان شب های شهرهای بزرگ با نورپردازی های نامناسب و گاها اضافه، ما از درک زیبایی های شب و دیدن آسمان شب محروم می شویم. گاهی اوقات هم خود ما در خانه هایمان با نور اضافه ای که تولید می کنیم باعث به هم خوردن سیکل بیولوژیک بدن می شویم که به دنبال آن سلامتی روان و بدن مان را به خطر می اندازیم. برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک کنید. http://iraniangp.blogfa.com/post/25
دیدگاه · 1393/02/20 - 15:37 ·
مجید فراهانی
مجید فراهانی
انتشار کتاب تسهیم دانش در سازمانهای پروژه محور
[لینک]
3 دیدگاه · 1393/02/16 - 12:23 در مدیریت دانش پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
نگاهی اجمالی به فعالیتهای تامین پروژه:دومین فاز اصلی پروژه های EPC، فاز تامین (بازرگانی) است. می‏ گویند بازرگانی نبض اجرای پروژه هاست چرا که بالغ بر ۶۰% قیمت یک پروژه و بیش از ۸۰% سود یک پروژه به بخش خرید آن تعلق دارد. از این رو این بخش همواره به عنوان یکی از نقاط قوت شرکتهای پروژه محور در این صنعت مورد توجه مسئولان آنها قرار دارد. فعالیتهای این بخش تا حد زیادی تحت تاثیر شرایط بیرونی و کلان اقتصادی و سیاسی کشور است، لذا عملکرد کارشناسان آن در برخی از مقاطع -مانند تحریم- از حساسیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است. پس از انجام مراحل طراحی تفصیلی و مشخص شدن دقیق مشخصات فنی اقلام و تجهیزات مورد نیاز پروژه، مدرکی به نام تقاضای خرید تولید می‏شود. فعالیتهای اصلی بازرگانی پروژه از دریافت اولین MR شروع شده و تا تحویل آخرین اقلام و تجهیزات به سایت ادامه می‏ یابد.
دیدگاه · 1393/02/15 - 09:29 ·
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
دانلود استانداردهای IPS
[لینک]
دیدگاه · 1393/02/15 - 09:25 ·
اکبر خوش اخلاق
E-Relationship-between-Engineering-Deliverables-1.jpg اکبر خوش اخلاق
نمودارهای ارتباط مدارک اصلی تولید شده توسط دیسیپلینهای مختلف مهندسی و کاربردهای آن.فعالیتهای مهندسی در دیسیپلینهای مختلف به شدت به یکدیگر و اطلاعات فروشندگان وابسته هستند و این وابستگی در موارد زیر لحاظ می شود: ورودیهای مورد نیاز برای تهیه مدارک مهندسی ماتریس توزیع مدارک مهندسی (Document Distribution List) به منظور چک کردن مدارک توسط دیسیپلینهای مختلف تهیه برنامه زمانبندی مهندسی زمانبندی تحویل مدارک مهندسی فروشندگان اقلام و تجهیزات (قسمتی از درخواست خرید MR) تهیه گزارش تاخیر مشاور مهندسی، و تاخیر مدارک مهندسی فروشنده (vendor documents) ارائه نموداری که ارتباط مدارک دیسیپلینهای مهندسی را نمایش دهد، می تواند سنگ بنای هماهنگی بین دیسیپلینهای مهندسی بوده و درک نیازمندیهای دیسیپلینهای مهندسی از یکدیگر را تسهیل نماید. تهیه این مدرک نیاز به تجریه بالا و سابقه مدیریت مهندسی حداقل یک پروژه را دارد. خوشبختانه این نمودار توسط آقای هروه بارون تهیه و در کتاب “راهنمای مهندسی در پروژه‏های نفت و گاز” ارائه شده است.
[فایل]
اکبر خوش اخلاق
E-Overview-of-Engineering-Deliverables-EPCzoom.ir_.jpg اکبر خوش اخلاق
نمودار ارتباط مدارک اصلی مهندسی با فعالیتهای سایر قسمتهای پروژه
[فایل]
دیدگاه · 1393/02/14 - 15:47 ·
رضا لطفی
رضا لطفی
سیستم جامع برنامه ریزی www.bgsiran.ir/pm/project
دیدگاه · 1393/02/6 - 23:07 ·
مجید فراهانی
مجید فراهانی
ماهنامه الکترونیکی مدیریت پروژه- شماره یک- فروردین 93
[لینک]
زهرا یزدانی پرایی
زهرا یزدانی پرایی
از اول فروردین تصمیم گرفتیم برای حفظ سلامتی ، استفاده کمتر از سوخت و انرژی و در نتیجه کاهش آلودگی هوا، ایجاد علاقه بیشتر در فرزندمان برای فعالیتهای بدنی و به عنوان اولین قدم برای دور شدن از زندگی صنعتی از ماشین شخصی استفاده نکنیم. اگر چه خودم از انجام این کار و زندگی بدون ماشین حس خوبی داشتم، ولی گاهی نگران می‌شدم که به خاطر شلوغی اتوبوس ها و پیاده روی های گاها طولانی پسرم اعتراض کند و یا اینکه سبب شوم کلا نسبت به این شیوه زندگی بدبین شود. ولی پس از ده روز ، در حالیکه باران ملایمی هم می بارید و در حال پیاده روی به سمت خانه بودیم پسرم جملاتی گفت که بسیار خوشحال شدم و البته بیشتر متوجه این نکته که چقدر ماشینها -از هر نوعی که باشند- نه تنها ما را از طبیعت دور می‌کنند، بلکه ارتباطاتمان را نیز به نوعی -اگر چه گاهی نامحسوس- از حالت طبیعی خارج می‌کنند. آرش گفت:"چقدر خوبه که ماشین نمی‌آریم، چون این جوری من و شما کنار هم راه می‌ریم و صورت هم رو موقع حرف زدن می بینیم. موقع رانندگی که شما نمی‌تونی برگردی عقب رو نگاه کنی. اون جوری پشت مون به همه ولی این جوری رومون به همه. تازه باد به
2 دیدگاه · 1393/01/27 - 10:29 در محیط زیست در مدیریت پروژه · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
زهرا یزدانی پرایی
زهرا یزدانی پرایی
شاخص عملکرد زیست محیطی (Environmental Performance Index (EPI روشی برای کمی کردن و رتبه بندی عددی عملکرد زیست محیطی سیاستهای کشورها است. این شاخص اولین بار در سال 2002 و برای تکمیل مجموعه اهداف زیست محیطی اهداف توسعه هزاره منتشر شد. این شاخص به همراه شاخص پایداری زیست محیطی توسط دانشگاههای Yale و Columbia تهیه شد. این شاخص در بخشهای سلامت، کیفیت هوا،اقلیم و انرژی، آب و بهداشت، منابع آب، کشاورزی،جنگل ها، شیلات، تنوع زیستی و زیستگاهها کشورها را مورد ارزیابی قرار می دهد. در سال گذشته سوییس با نمره 87.67 در رتبه یک قرار داشت، پس از آن کشورهایی مانند استرالیا، جمهوری چک،آلمان، سنگاپور، اسپانیا و ... قرار گرفته اند. ایران با نمره 51.08 در رتبه 83 ام قرار دارد. امید است با تلاش همه ما وضعیت ایران در این جدول ارتقا یابد.
دیدگاه · 1393/01/27 - 10:28 در محیط زیست در مدیریت پروژه · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
لیلا آذری
لیلا آذری
کتاب کانبان و اسکرام در کنار هم: گروهی از دوستان گرامی در انجن چابک ایران همت کردند و با کمک هم اقدام به ترجمه کتابی با عنوان “کانبان و اسکرام در کنار هم” نوشته هنریک کنیبرگ کردند.
[لینک]
لیلا آذری
لیلا آذری
کتاب توسعه چابک در : این کتاب یک راهنمای جامع برای چابک سازی تیم­های نرم افزاری است. در کنار مطالب تئوری روی پیاده سازی آنها با استفاده از بهترین روش­ها و ابزارها تاکید شده است و شما را گام به گام وارد دنیای چابک می­کند. مباحث کتاب با رعایت پیش نیازها بیان شده اند و فردی که با برنامه نویسی مقدماتی به زبان C# آشنایی داشته باشد، به راحتی می­تواند از این کتاب استفاده کند.
[لینک]
اکبر خوش اخلاق
اکبر خوش اخلاق
با سلام، یک گروه مهندسین مشاور که در زمینه خدمات مشاوره مدیریتی اگه بخواد پروژه های کنترل پروژه بگیره باید چی کار کنه؟
دیدگاه · 1393/01/23 - 15:44 ·
صفحات: 5 6 7 8 9
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد