(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه

مشخصات

موارد دیگر
محمد اعظمی
6 پست
مرد

دنبال‌کنندگان

(14 کاربر)
 
محمد اعظمی
محمد اعظمی
سلام کسی از دوستان می دونه نحوه محاسبه ی میزان ریالی تاخیر کارفرما چقدر است اگه تو شرایط خصوصی چیزی بیان نشده باشه؟؟
دیدگاه · 1392/09/16 - 22:42 ·
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام خدمت تمامی استادان گرامی / کدام ماده از شرایط عمومی پیمان c،pc است که می گه 14 روز از جواب نقشه با مدارک نیامد اتوماتیک وار از طرف کارفرما تایید است؟؟؟؟
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام دو تا سوال دارم 1- آیا زمانی که اضافه کار در قالب 25 درصد انجام شود (احجام تغییر کند) باز هم الحاقیه صادر می شود؟(اصلا چه زمانی الحاقیه صادر می شود؟؟) 2- در شرایط عمومی پیمانEPC ماده 71 گفته اگر اطلاعات پایه کارفرما غلط باشد مقصر کارفرما است در صورتی که قبلا می دانستیم که حتی اگر مدارک غلط ما هم توسط کارفرما تایید شود باز هم مقصر پیمانکار است آیا پیمانکار باید یک بار دیگر تمامی مدارک دریافتی از کارفرما را بررسی کند و اگر این کار را انجام دهد که البته بعضی ها بسیار پر هزینه است آیا کارفرما پول می دهد یا خیر؟
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام جناب آقای مهندس یک سوال داشتم اگر قرارداد من c باشد اما ماهیت pc داشته باشد و در مناقصه سال 90 قیمت پایین داده ام چون دلار پایین بوده حالا که قیمت دلار بالا آموده دیگر پروژه با 2 برابر قیمت قبل هم امکان پذیر نیست آیا این جزو شرایط فورس ماژور است و می توانم قرارداد را فسخ کنم بدون اینکه ضمانت نامه هام را جمع کنند؟ و یک سوال دیگر الان کارفرما گفته من بهت دلار می دم اما قیمت نرخ آزاد گشایش پاکت مناقصه آیا این کار از لحاظ قانونی درست است؟ و اگر من این قیمت دلار نخواهم باید چه کار کنم؟ زیرا با نرخ آزاد همون موقع هم برای من سودی ندارد؟؟ خواهش می کنم راهنمایی فرمایید؟؟(راستی مهندس پروژه ها فاقد تعدیلند)
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام به تمامی دوستان : چه شکلی می تونم پریم آورا را تحت شبکه پیاده کنم ؟ خواهش می کنم کامل توضیح دهید و اگر راه های متفاوتی هم هست آنها را هم بگید ؟ یک دنیا ممنون
2 دیدگاه · 1391/01/22 - 18:29 در نرم افزار پریماورا · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
محمد اعظمی
محمد اعظمی
با سلام می خوام یه فایل خوب راجع به مدیریت ذینفعان براتون بزارم البته همه ی اینها از مقاله های دیگران گرفته شده که من خودم سعی کردم همه را یک جا جمع جور کنم امید وارم خوشتون بیاد .
[فایل]
دیدگاه · 1390/12/24 - 23:17 · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد