(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
برنامه نویس و مدیر بانک اطلاعاتی

مشخصات

موارد دیگر
محمد کریمی
6 پست
مرد

دنبال‌کنندگان

(12 کاربر)

برچسب ‌های شخصی

 
محمد کریمی
محمد کریمی
سلام فکر کنم این کتاب به درد شما بخوره Microsoft Press-Microsoft Project 2010 Inside Out 2011
[لینک]
محمد کریمی
محمد کریمی
کتاب آموزش VBA در اکسل
[فایل]
8 دیدگاه · 1390/06/15 - 15:46 در کار بردهای اکسل در کنترل پروژه · 2 امتیاز + / 0 امتیاز -
محمد کریمی
محمد کریمی
این کتاب در مورد کاربرد VBA در اکسل هستش و چاپ 2010 ، البته باید سریع دانلود کنید چون معمولا بخاطر کپی رایت این فایلها از روی هاست ها ، به زودی حذف میشن
[لینک]
محمد کریمی
محمد کریمی
زبان SQL زبانی است که به کمک آن می توانید از سیستم های مدیریت بانک اطلاعاتی استفاده نمایید . البته لازم به ذکر است که هر سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی دارای ویژگیهای خاص خود می باشد که در زبان SQL تاثیر می گذارد اما به واسطه اهمیت آن قابلیت های استانداردی وجود دارد که به کمک آن می توانید از اغلب بانکهای اطلاعاتی اطلاعات خود را دریافت نمایید . برای آشنایی اولیه با این زبان این لینک را مطالعه فرمایید . البته لینک به زبان انگلیسی است که با کلیک بر روی زبان فارسی می توانید متن فارسی آن را هم ببینید. ظاهرا سایت اجازه افزودن لینکهایی که شامل زبان فارسی هستند را نمی دهد .
[لینک]
دیدگاه · 1390/05/26 - 03:20 در SQL ·
محمد کریمی
محمد کریمی
در اینجا به معرفی عمومی سیستمهای مدیریت بانکهای اطلاعاتی ارتباطی می پردازیم : این سیستم ها اطلاعات را در جداول ذخیره نموده و ارتباطات جداول را نیز ذخیره می نمایند و قابلیت دسترسی به خروجی های مختلف ترکیبی از این جداول را فراهم می آورند به نحوی که نیازی به تغییر جداول نباشد . امروزه این سیستم ها قابلیت های فراوانی مانند مدیریت نحوه ایندکس سازی ، جستجو ، مدیریت کاربران و دسترسی ها ، مدیریت ذخیره سازی ، بهینه سازی عملکرد ها و ... را به همراه دارند .
[لینک]
محمد کریمی
محمد کریمی
کم و بیش همه ما با اکسل سر ور کار داشته ایم . اکسل با انعطاف پذیری و قابلیت های وِیژه اش کاربردهای فراوانی در فعالیتهای روزمره در زمینه مدیریت پروژه ها دارد . اما این انعطاف پذیری معایبی را هم به همراه خود دارد : در اکسل تعداد سطور و ستون نامعین است - نوع ستون ها و داده هایی که در آن وارد می شود تعریف نشده است و عملا هر نوع داده ای را می توان در هر جایی وارد نمود - برای ارزیابی محتوای ستونها و سطور نمی توان قاعده ای تعریف نمود - چون هر گونه داده ای در ستونها قابل تعریف است خروجی فرمولهایی که نوع داده های خاصی را مفروض می دانند غیر قابل تضمین است- مدیریت احجام عظیم داده عملا غیر ممکن می نماید و قابلیت های ویژه مانند جستجوی مبتندی بر اندیس یا مدیریت ذخیره سازی در ان وجود ندارد - قابلیت سرور بودن برای دسترسی های راه دور ، مدیریت کاربران و دسترسی ها و بسیاری از اشکالات دیگر که ممکن است با آن برخورد کرده باشید .
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد