(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
 
 
Public Procurement & Contracting
تدارك و معامله بخش عمومي تخصص ميان‌رشته‌اي و متكي به علوم كاربردي مختلف است كه بايد در يك سامانه به آنها پرداخت. اين تخصص در كشور مااهميت مضاغفي مييابد.

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

 

طراحي و مديريت مناقصات

گروه عمومی · 10 کاربر · 62 پست

ارسالهای طراحي و مديريت مناقصات

shahram halaj
shahram halaj
دوستان ارجمندي كه به موضوع طراحي و مديريت مناقصات علاقه داريد! آيا مي‌دانيد «ماشين مناقصات» چيست؟ آيا تا به حال «ماشين مناقصات» را در اينترنت جستجو كرده‌ايد؟ اين تركيب به چه معني است و دنبال تأمين چه هدفي است؟
دیدگاه · 1392/01/17 - 12:39 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
shahram halaj
shahram halaj
پرسش نخست: مهمترین مشکلات مناقصات کشور چیست؟ 1. ضعف اطلاع کارکنان و متصدیان مناقصات از قوانین و مقررات مربوطه، 2. ضعف دانش تخصصی تأمین و تدارکات در میان کارکنان حوزه‌ی مناقصات بخش عمومی، 3. عدم تخصیص هزینه‌ی لازم و کارکنان کافی برای برگزاری مناقصات کارآمد، 4. عدم تخصیص زمان کافی برای برگزاری مناقصات، 5. ضعف جدی در مهارتهای کار گروهی و گفت و شنود و عدم مشارکت بخشهای مختلف سازمان با یکدیگر در برگزاری مناقصات، 6. عدم باور کارکنان به اثربخشی اقدامات و تلاشهایشان در انجام معاملات سالم، کارآمد و فنی، 7. اشکالات و نقایص شکلی، نگارشی، دستوری و چاپی در قانون برگزاری مناقصات، 8. اشکالات محتوایی و کارشناسی در قانون برگزاری مناقصات، 9. تناقضات آیین‌نامه‌های اجرایی قانون برگزاری مناقصات با خود قانون، 10. موارد خروج آیین‌نامه‌های اجرایی قانون برگزاری مناقصات از حدود وظایف و اختیارات قانونی، 11. اشکالات و نقایص شکلی، نگارشی، دستوری و چاپی در آیین‌نامه‌های برگزاری مناقصات، 12. اشکالات محتوایی و کارشناسی در آیین‌نامه‌های اجرایی قانون برگزاری مناقصات، 13. دخالت عوامل نظارتی در تصمیم‌گیری ب
3 دیدگاه · 1391/09/11 - 12:32 در طراحي و مديريت مناقصات · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
صفحات: 1 2 3 4 5
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد