من یک پیشنهاد دارم. پس لطفا اول لینک رو ببینید بعد پیشنهاد من رو بخونید. همه عضو این سایت بشین و سوال ها رو که فارسی اینجا نوشتیم اونجا هم انگلیسیش رو بذاریم ببینیم نظر اونها چیه... بهترین سایت برای مراجعه و پرسش سوالات (ترجمه) و انتقال اون به شما مدیران پروژه هاست. مخصوصا کسانی که زبان انگلیسی قوی دارند. به مدیران سایت پیشنهاد اکید دارم که ماژول امتیاز افراد رو اینجا بر روی پروفایل افراد نمایش بدیم. تا امتیاز هر فرد در اونجا در پروفایل دیده بشه. که همه تشویق بشن سوال بپرسن. یه تیم هم بشیم سوالات رو ترجمه کنیم اینجا. و پاسخ ها رو. پیشنهاد دیگرم اینه که در قسمت تنظیمات برای هر کاربر میشه لینک های سایت های دیگر رو اضافه کرد. همه رو بردارند و هر کس صفحه ی پروفایل خودش رو در اون سایت لینک کنه...
http://pm.stackexchange.com/questions?sort=votes
2 امتیاز + / 0 امتیاز - 1391/09/23 - 08:20
دیدگاه
saber13812002

مثلا یکی اونجا پرسیده :
چالش ها و مشکلاتی که مدیران پروژه تازه کار ممکنه ایجاد کنن و اگر خبر داشته باشن براحتی از اونها اجتناب خواهند کرد. (انتقال تجربه یعنی همین)

یکی از پاسخ هایی که امتیاز بالایی گرفته پاسخ داده:
که شما سعی کنی مسائل و مشکلات پروزه رو خودت حل کنی بجای اینکه مدیریت پروزه رو انجام بدی.

منظورش اینه که خیلی از انرژی مدیران پروژه ی تازه کار و آماتور اینه که خودشون رو درگیر حل کردن بسیاری از مشکلات که حل کردن اونها وظیفه ی اونها نیست می کنن واز اصل کارشون باز می مانند.

1391/09/23 - 08:57
saber13812002

یکی دیگه پاسخ داده که خیلی از مدیران پروژه ریسک ها رو مدیریت نمی کنن و بیخیال می شن.
حداقل لیست کردن اونها و تشکیل اتاق فکر و طوفان فکری و غیره میتونه خیلی موثر باشه.

http://pm.stackexchange.com/questions/92/what...agers-make

1391/09/23 - 08:58
saber13812002

یکی دیگه نوشته که یکی از مشکلات مدیران پروزه ی تازه کار اینه که با یه سری مدیران با تجربه مشورت نمی کنن و مشکلات رو قبل از اینکه پیش بیاد به استقبال اونها نمیرن.

اگر مدیران پروزه با آدم های با سابقه جلسه بذارن. باکسایی که کاملا به پروژه ها اشراف دارن و میتونن (با یک سوال و طوفان فکری) قبل از وقوع مشکلات اونها رو پیس بینی کنند، خیلی زودتر میتونن مسائل رو قبل از اینکه پیش بیاد، (با راه حل هاش) به ما نشون بدن.

1391/09/23 - 09:03
   
 
(0)
آموزش
(0)
مقالات
(0)
اسلایدها
(0)
بازار كار
(0)
PMP
(0)
مشاوره
(0)
وبلاگ
(0)
رویدادها
(0)
پریماورا
(0)
اخبارما
(0)
موبایل
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه مدیریت پروژه آریانا میباشد